چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی به مشتری ارائه دهیم؟ | تحلیلگران صنعت

چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی به مشتری ارائه دهیم؟

پیشنهاد رد نشدنی چیست؟

ماکان بند- هم آوا- اسنپ- تپسی- مرکز زلزله نگاری- شهرک غرب- سینما- بهنام بانی- ماکان بند دورهمی- برنامه دورهمی- حمید هیراد- مهران مدیری- لاتاری- به وقت شام- بلیبط سینما- mba- سرفصل های mba- مدرک dba- مدل کیک تولد مردانه- کیک تولد-پلنگ صورتی- اصول و فنون مذاکره حرفه ای- داعش- تحلیلگران صنعت- آموزش فروش در زنجان-مشاوره فروش و تبلیغات در زنجان-مدرسه کسب و کار زنجان- حسین حسینی راد- موسسه آموزشی تحلیلگران صنعت- اعتراضات امروز- قیمت دلار- نوسانات بورس- قیمت مسکن- نسرین نصرتی-حمایت از کالای ایرانی- سیروس مقدم-سریال پایتخت-ترلان پروانه-بهتاش فریبا-تکرار پایتخت-غش کردن نقی- الیزابت در پایتخت-ایا داعش نابود شد؟ -مجتمع تجاری کوروش تهران-محسن تنابنده-آهنگ عاشق که میشی ماکان بند- اهنگ این قرارمون نبود هوروش بند-دانلود اهنگ-قیمت بنز-قیمت کولر-سفارت فرانسه-سفارت هلند-کنکور ارشد 97-تعداد ثبت نام کنندگان کنکور-ثبت نام شرکت های دانش بنیان-تولیدی کفش ارزان قیمت-پایتخت کلمبیا-آموزش فروش و بازاریابی درزنجان-آموزش فروش-آموزش بازاریابی-مشاوره کسب و کار-مشاوره تبلیغات و فروش-مدیریت کسب و کار-مدرسه کسب و کار- جراحی بینی با قیمت 2 میلیون-دکتر جراحی بینی-خریدار چک برگشتی-رکورد گینس-تورهای مسافرتی ترکیه-تور ارزان ترکیه- تور ارزان آنتالیا-گرانی-تورم-بورس-کسب و کار-اقتصاد-ایران-اقتصاد ایران-حکومت-پیشنهاد رد نشدنی- چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی به مشتری ارائه دهیم؟

پیشنهاد ردنشدنی باعث تحریک شدن قدرت تخیل مشتری ها شده و یک حس قوی و نیاز مبرم برای خرید در آنها به وجود می آورد.  چند دقیقه فکر کنید. شاید بتوانید مثال هایی از چنین پیشنهادی را به ذهن بیاورید. من در چند لحظه دیگر یکی از مثال های بی نظیر چنین پیشنهادی را به شما می گویم.

چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی به مشتری ارائه دهیم؟

ممکن است از خودتان بپرسید، «اگر این پیشنهاد ردنشدنی تا این حد قوی و پویا است، چرا در دیگر کتابهای بازاریابی چیزی درباره آن نوشته نشده است؟» سؤال خوبی است.
در تمام کتاب های بازاریابی که تا به حال خوانده ام در حول و حوش این مسأله صحبت شده است، اما نامی از آن برده نشده. قصد ندارم زحمات دوستان دیگرم در این رشته را زیر سؤال ببرم. توصیه های بسیار خوبی در آن کتاب ها یافت می شود و تئوری های کاملا مؤثری نیز در مورد نحوه انجام کسب و کار در آنها وجود دارد. تمام چیزهایی که من می گویم براساس یافته ها و نتایج آن کتاب های عالی و فوق العاده به دست آمده اند.

اما رویکردهای بازاریابی که در گذشته استفاده می شدند، دارای یک مشکل هستند!!

اگر کارتان را با یک پیشنهاد ردنشدنی آغاز نکنید و آن را در مرکز رویکرد کسب وکاری تان قرار ندهید، حتی اگر تمام تئوری های برجسته و ترفندهای بازاریابی را هم به کار بگیرید، باز هم کاری که انجام می دهید مثل آن است که لایه ای از یک رنگ براق و زیبا را بر روی یک کلبه فکسنی و زهوار در رفته بکشید. ممکن است این کلبه یک اثر هنری به شمار رود، اما پیشنهاد ردنشدنی به شما اجازه می دهد تا یک قلعه بسازید!

هر چند که ممکن است اشتباهات کسب وکاری زیادی مرتکب شد اگر بخواهیم از همان استعاره قبلی استفاده کنیم، ممکن است یک رنگ بسیار بد به دیوارهای قلعه بزنید یا مجسمه های فلامینگوی صورتی و بدقواره ای را روی دیوارهای قلعه کار بگذارید – اما هنوز یک قلعه دارید هنوز هم بنیان و زیربنای محکمی در اختیار دارید.

چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی به مشتری ارائه دهیم؟ ;ماکان بند- هم آوا- اسنپ- تپسی- مرکز زلزله نگاری- شهرک غرب- سینما- بهنام بانی- ماکان بند دورهمی- برنامه دورهمی- حمید هیراد- مهران مدیری- لاتاری- به وقت شام- بلیبط سینما- mba- سرفصل های mba- مدرک dba- مدل کیک تولد مردانه- کیک تولد-پلنگ صورتی- اصول و فنون مذاکره حرفه ای- داعش- تحلیلگران صنعت- آموزش فروش در زنجان-مشاوره فروش و تبلیغات در زنجان-مدرسه کسب و کار زنجان- حسین حسینی راد- موسسه آموزشی تحلیلگران صنعت- اعتراضات امروز- قیمت دلار- نوسانات بورس- قیمت مسکن- نسرین نصرتی-حمایت از کالای ایرانی- سیروس مقدم-سریال پایتخت-ترلان پروانه-بهتاش فریبا-تکرار پایتخت-غش کردن نقی- الیزابت در پایتخت-ایا داعش نابود شد؟ -مجتمع تجاری کوروش تهران-محسن تنابنده-آهنگ عاشق که میشی ماکان بند- اهنگ این قرارمون نبود هوروش بند-دانلود اهنگ-قیمت بنز-قیمت کولر-سفارت فرانسه-سفارت هلند-کنکور ارشد 97-تعداد ثبت نام کنندگان کنکور-ثبت نام شرکت های دانش بنیان-تولیدی کفش ارزان قیمت-پایتخت کلمبیا-آموزش فروش و بازاریابی درزنجان-آموزش فروش-آموزش بازاریابی-مشاوره کسب و کار-مشاوره تبلیغات و فروش-مدیریت کسب و کار-مدرسه کسب و کار- جراحی بینی با قیمت 2 میلیون-دکتر جراحی بینی-خریدار چک برگشتی-رکورد گینس-تورهای مسافرتی ترکیه-تور ارزان ترکیه- تور ارزان آنتالیا-گرانی-تورم-بورس-کسب و کار-اقتصاد-ایران-اقتصاد ایران-حکومت-پیشنهاد رد نشدنی- چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی به مشتری ارائه دهیم؟

چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی به مشتری ارائه دهیم؟

یک مثال جالب انگیز

چگونه پیشنهادی ردنشدنی، صنعتی را متحول کرد اجازه بدهید درباره این مسأله صحبت کنم که چگونه پیشنهادی ردنشدنی

باعث تحولات و دگرگونی های زیادی در یک صنعت گردید.

شخصیت شناسی در مذاکره

اول باید یه چیزی بگم بهتون…

پیش از هرچیز اگر یک شهر پرجمعیت زندگی می کنید، این کتاب را زمین بگذارید و بروید یک دفتر اطلاعات مشاغل بیاورید. 
برگشتید؟ دفتر مشاغل را آوردید؟ بسیار خب، حال واژه «پیتزا» را در بخش آگهی ها بیابید.
خب، آن را پیدا کردید، نه؟ قطعا پیدا کرده اید که تعجبی هم نداشت. اگر شما در یک منطقه پرجمعیت زندگی کنید، می توانید حداقل نام چند پیتزا فروشی را در نزدیکی محل سکونت خود مشاهده کنید.
حال از شما می خواهم این دفتر اطلاعات مشاغلی را کاملا زیر و رو کنید و به من بگویید که آیا غذای دیگری وجود دارد که در بخش آگهی ها دارای فهرست جداگانه و مشخص براساس نام آن غذا باشد.
کمی صبر کنید… بگذارید شما را از چند روز جستجو در دفتر نجات دهم. چنین چیزی وجود ندارد.

حالا…

شخصیت شناسی در مذاکره
اگر شما دارای هر نوع غذا فروشی دیگری باشید – رستوران چینی، همبرگر فروشی، کباب فروشی، غذاهای دریایی، و هر نوع دیگری از غذا فروشی – نام شما در فهرست رستوران ها قرار می گیرد. شما در کسب و کار رستوران داری هستید. اما اگر یک پیتزا فروشی داشته باشید، در کسب و کار رستوران داری نیستید- بلکه در کسب وکار پیتزا فروشی هستید.
فقط یک غذا وجود دارد که به قدری جایگاه ویژه ای در فرهنگ ها پیدا کرده است که طبقه بندی و مدخل خاص خودش را در دفتر راهنمای مشاغل پیدا کرده است.

پیتزا

چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی به مشتری ارائه دهیم؟ ; ماکان بند- هم آوا- اسنپ- تپسی- مرکز زلزله نگاری- شهرک غرب- سینما- بهنام بانی- ماکان بند دورهمی- برنامه دورهمی- حمید هیراد- مهران مدیری- لاتاری- به وقت شام- بلیبط سینما- mba- سرفصل های mba- مدرک dba- مدل کیک تولد مردانه- کیک تولد-پلنگ صورتی- اصول و فنون مذاکره حرفه ای- داعش- تحلیلگران صنعت- آموزش فروش در زنجان-مشاوره فروش و تبلیغات در زنجان-مدرسه کسب و کار زنجان- حسین حسینی راد- موسسه آموزشی تحلیلگران صنعت- اعتراضات امروز- قیمت دلار- نوسانات بورس- قیمت مسکن- نسرین نصرتی-حمایت از کالای ایرانی- سیروس مقدم-سریال پایتخت-ترلان پروانه-بهتاش فریبا-تکرار پایتخت-غش کردن نقی- الیزابت در پایتخت-ایا داعش نابود شد؟ -مجتمع تجاری کوروش تهران-محسن تنابنده-آهنگ عاشق که میشی ماکان بند- اهنگ این قرارمون نبود هوروش بند-دانلود اهنگ-قیمت بنز-قیمت کولر-سفارت فرانسه-سفارت هلند-کنکور ارشد 97-تعداد ثبت نام کنندگان کنکور-ثبت نام شرکت های دانش بنیان-تولیدی کفش ارزان قیمت-پایتخت کلمبیا-آموزش فروش و بازاریابی درزنجان-آموزش فروش-آموزش بازاریابی-مشاوره کسب و کار-مشاوره تبلیغات و فروش-مدیریت کسب و کار-مدرسه کسب و کار- جراحی بینی با قیمت 2 میلیون-دکتر جراحی بینی-خریدار چک برگشتی-رکورد گینس-تورهای مسافرتی ترکیه-تور ارزان ترکیه- تور ارزان آنتالیا-گرانی-تورم-بورس-کسب و کار-اقتصاد-ایران-اقتصاد ایران-حکومت-پیشنهاد رد نشدنی- چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی به مشتری ارائه دهیم؟

چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی به مشتری ارائه دهیم؟

این داستان یک پیتزا فروشی زنجیره ای است که برای مدت چندین سال نسبتا ناشناخته بود تا این که یک مبارزه تبلیغاتی افسانه ای را آغاز نمود. تام موناگان کسب و کارش را با خرید یک فروشگاه پیتزا فروشی به نام «دومینیکس» در سال ۱۹۶۰ در میشیگان راه اندازی نمود. وقتی تام تصمیم گرفت کسب وکارش را گسترش دهد، صاحب قبلی فروشگاه دومینیکس به او اجازه نداد از همان نام استفاده کند و او مجبور بود نام جدیدی انتخاب کند. یک شب یکی از کارمندانش نام «دومینوز» را پیشنهاد کرد و همین اسم از آن به بعد روی این فروشگاه ها باقی ماند.
وقتی موناگان اولین فروشگاه را خریداری کرد، خود دومینیک – صاحب آن فروشگاه – یک درس بازاریابی ۱۵ دقیقه ای به او داد و او کارش را با همین درس آغاز کرد. اما در ادامه و تا سال ۲۰۰۴، تعداد ۷۰۰۰ پیتزا فروشی دومینوز در سراسر جهان وجود داشت و فروش سالانه آنها بالغ بر ۴ میلیارد دلار بود.

جالا از خودتان میپرسید… که…
چه چیزی به او اجازه داد آن یک فروشگاهش را به یک کسب و کار ۴ میلیارد دلاری تبدیل کند؟

چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی به مشتری ارائه دهیم؟ : ماکان بند- هم آوا- اسنپ- تپسی- مرکز زلزله نگاری- شهرک غرب- سینما- بهنام بانی- ماکان بند دورهمی- برنامه دورهمی- حمید هیراد- مهران مدیری- لاتاری- به وقت شام- بلیبط سینما- mba- سرفصل های mba- مدرک dba- مدل کیک تولد مردانه- کیک تولد-پلنگ صورتی- اصول و فنون مذاکره حرفه ای- داعش- تحلیلگران صنعت- آموزش فروش در زنجان-مشاوره فروش و تبلیغات در زنجان-مدرسه کسب و کار زنجان- حسین حسینی راد- موسسه آموزشی تحلیلگران صنعت- اعتراضات امروز- قیمت دلار- نوسانات بورس- قیمت مسکن- نسرین نصرتی-حمایت از کالای ایرانی- سیروس مقدم-سریال پایتخت-ترلان پروانه-بهتاش فریبا-تکرار پایتخت-غش کردن نقی- الیزابت در پایتخت-ایا داعش نابود شد؟ -مجتمع تجاری کوروش تهران-محسن تنابنده-آهنگ عاشق که میشی ماکان بند- اهنگ این قرارمون نبود هوروش بند-دانلود اهنگ-قیمت بنز-قیمت کولر-سفارت فرانسه-سفارت هلند-کنکور ارشد 97-تعداد ثبت نام کنندگان کنکور-ثبت نام شرکت های دانش بنیان-تولیدی کفش ارزان قیمت-پایتخت کلمبیا-آموزش فروش و بازاریابی درزنجان-آموزش فروش-آموزش بازاریابی-مشاوره کسب و کار-مشاوره تبلیغات و فروش-مدیریت کسب و کار-مدرسه کسب و کار- جراحی بینی با قیمت 2 میلیون-دکتر جراحی بینی-خریدار چک برگشتی-رکورد گینس-تورهای مسافرتی ترکیه-تور ارزان ترکیه- تور ارزان آنتالیا-گرانی-تورم-بورس-کسب و کار-اقتصاد-ایران-اقتصاد ایران-حکومت-پیشنهاد رد نشدنی- چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی به مشتری ارائه دهیم؟

TOM MONAGHAN: تضمین “کمتر از ۳۰ دقیقه – یا پیتزای مجانی”  بیش از هر چیز دیگری در رشد و توسعه

ما نقش داشت.

با ادامه این داستان هیجان انگیز و تجزیه تحلیل استراتژی های دومینوز همراه ما باشید…

ماکان بند- هم آوا- اسنپ- تپسی- مرکز زلزله نگاری- شهرک غرب- سینما- بهنام بانی- ماکان بند دورهمی- برنامه دورهمی- حمید هیراد- مهران مدیری- لاتاری- به وقت شام- بلیبط سینما- mba- سرفصل های mba- مدرک dba- مدل کیک تولد مردانه- کیک تولد-پلنگ صورتی- اصول و فنون مذاکره حرفه ای- داعش- تحلیلگران صنعت- آموزش فروش در زنجان-مشاوره فروش و تبلیغات در زنجان-مدرسه کسب و کار زنجان- حسین حسینی راد- موسسه آموزشی تحلیلگران صنعت- اعتراضات امروز- قیمت دلار- نوسانات بورس- قیمت مسکن- نسرین نصرتی-حمایت از کالای ایرانی- سیروس مقدم-سریال پایتخت-ترلان پروانه-بهتاش فریبا-تکرار پایتخت-غش کردن نقی- الیزابت در پایتخت-ایا داعش نابود شد؟ -مجتمع تجاری کوروش تهران-محسن تنابنده-آهنگ عاشق که میشی ماکان بند- اهنگ این قرارمون نبود هوروش بند-دانلود اهنگ-قیمت بنز-قیمت کولر-سفارت فرانسه-سفارت هلند-کنکور ارشد 97-تعداد ثبت نام کنندگان کنکور-ثبت نام شرکت های دانش بنیان-تولیدی کفش ارزان قیمت-پایتخت کلمبیا-10 مورد از چالش برانگیزترین موضوعات در بازاریابی

چگونه یک پیشنهاد رد نشدنی به مشتری ارائه دهیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gift